Sağlıklı Su İçin Yeni Nesil Tankları Seçin

Sağlıklı Su İçin Yeni Nesil Tankları Seçin

1İnsanın yaratıldığı günden bu güne kadar suya olan ihtiyacı hiç bir zaman bitmemiştir. Suyun muhafaza edilmesi için özel bölmeler yapılmıştır. Hayvan derilerinden, tahtadan ve taştan kaplar yapmışlardır. En meşhur kaplar ise çömlekler olmuştur. Günümüzde ise cam ve plastik daha revaçtadır.

İnsan sağlığı için önemli olan plastik, gıdalara uygun olarak üretildiği zaman, daha iyi olmaktadır. Su depoları, eskiden kir tutan, yosun tutan malzemeden yapılmakta idi. Ancak günümüz şartlarında, Uluslararası Food Grade (gıda güvenliği) şartlarına uyumluluk önemli hale gelmiştir. Bu şartlara uymayanlara, su deposu imalatı izni verilmemektedir. Bunun nedeni, su deposu çeşitlerinin insan sağlığı için önemli olmasıdır.

Temiz su için üretilen plastik, poliüretan, fiber ve krom nikel depolar, aradığınız hijyenik özellikleri sunmaktadır. Eski tip depolar beton ve uygun olmayan malzemelerden yapılırdı ve çok çabuk kirlenir ve yosun tutardı. Yeni Plastik su deposu çeşitleri ile artık kir tutmayan ve yosun tutmayan özellikte depolar üretilmektedir. Plastik su depoları, dik, yatay, turşu, dikdörtgen ve toprak altı olarak üretilmektedir. Dik su deposu çeşitleri 50-25000 litre kapasiteli üretilebilmektedir. Yatay su depoları ise 200-5000 litre olarak üretilebilmektedir.

Plastik su deposu çeşitleri ve Su tankı çeşitleri, su dışında diğer sıvılar için de uygun olarak üretilmektedir. Uluslararası Food Grade ( gıda güvenliği) şartlarına uyulduktan sonra, gıda türü bütün sıvılar için kullanılabilir. Tarım, hayvancılık, tekstil ve daha birçok sektörde, polyester su deposu kullanılabilmektedir. Su tankı çeşitleri, daha büyük olmaktadır. Daha fazla sıvı alabilmektedir. Kimya sanayisinde kullanılanlarda, özel şartlara göre kullanılmaktadır. Bütün bu çeşitleri firmamızda bulabilirsiniz.

Sağlıklı bir nesil için özel olarak kullanıma açılan su depoları, hijyeniktir. Kullanışlı olması yanında, çok büyük su ihtiyaçları için de özel polyester su deposu üretimi yapılabilmektedir. İhtiyacınıza göre uygun Su deposu fiyatları sunulmaktadır. Her sektör için özel olarak üretilen su depoları, boylarına göre Su deposu fiyatları ortaya çıkmaktadır.

Su deposu çeşitlerimiz, sektörünüzün nevisine göre değişmektedir. Tarım için daha büyük su tankları kullanılmaktadır. Özel yerler için, su tankları daha küçük hale gelebilmektedir. UV dönüşümlü olan su depoları, özel sağlıklı plastikten ve poliüretan malzemeden üretilmektedir. Gıda için üretimlerde ise özel izin gerekir. Bütün sıvı gıdalar için özel depolar üretilmekle birlikte, mazot, asit ve daha birçok kimyasal madde için de özel depolar üretilmektedir. Büyük kimyasal üretim tesisleri için, özel depolar üretilmektedir. Kullanışlı olması ve özel tasarım seçenekleri ile birçok sektörde rahatlıkla kullanılmaktadır.

Yazar: ARM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir