İstanbul’da Elit Bir Rent a Car Firması Elitcar Rental!

Elitcar Rental
Elitcar Rental

Araba kiralama hizmeti veren ElitCar Rental firmamız 2005 yılından itibaren bütün kapasitesiyle müşterilerine iyi hizmetler vermek adına yoluna devam etmektedir. Bu süreçte bir çok yenikler ve müşterilere uygun fiyat seçenekleri ile olumlu geri dönüşler almak adına çalışmalara devam etmektedir. Müşteri isteğini ön planda tutan firmamız kurumsal olarak pazardaki yerini almaktadır. Bir çok araba kiralama firmaları içinde profesyonel iş ahlakı ile yola çıkan ElitCar Rental, güvenli bir ulaşım sağlamak adına titiz araç seçimleriyle memnuniyeti en üst seviyede tutmaktadır.

ElitCar başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin 4 büyük şehrinde ve daha bir çok ilinde hizmet vermektedir. İstanbul’da bir çok teslim noktasının bulunduğu mekanlar dahilinde kiraladığımız araçlar birden fazla model seçeneği ile karşınıza çıkar. İsterseniz çekirdek aileniz isterseniz de geniş aileniz için uygun olan araba kiralama seçenekleri mevcuttur. İstanbul oto kiralama hizmetleri çalışanlarımız tarafından müşterinin seçtiği teslim noktasına kadar getirilmektedir. Kiralanan araçlar her dönemde bakımdan geçirilmekte ve kontrol edilmektedir. Araçlar son model, kaskolu ve düşük kilometre gibi özelliklerle firmamızda bulunurlar. İnternet sitemiz üzerinden İstanbul rent a car sorgu sayfası sayesinde hızlı ve kolay rezervasyon yapılabilmektedir. Sadece İstanbul için değil Antalya, İzmir, Bursa, Ankara gibi önemli noktalar da da sorgu sayfasından hızlıca randevu yapılabilmektedir.

Elitcar Rental
Elitcar Rental

Araç kiralama süresi günlük, haftalık yada aylık olarak yapılabilmektedir. Kaliteli hizmet adına önemsediğimiz müşteri memnuniyeti için gayret ve titizlikle çalışıyoruz. Kiralık araç teslim noktaları kapsamında sınır tanımayan ElitCar Rental araba kiralama firması, havalimanı gibi önemli stratejik noktaların dışında, otel teslimi, adres telimi, otogar teslimi gibi noktalar da da sınırsız hizmet sunmaktadır. Araçlar da mini hasar paketi ile de polis gerektirmeyen durumlar da sizlerin güvenli bir seyahat etmesi için çabalamaktayız. Elit bir hizmet vermek adına son teknoloji ürünler ile piyasadaki yerini alan ElitCar Rental firması bir çok yönden tercih sebebidir. Bu tercih sebepleri içinde her bütçeye uygun araba kiralama yada son model araçlar olmaktadır. Elitcarrental.com internet sitemiz üzerinden araba kiralamak ve keyfini sürmek artık çok kolay. Tek yapılması gereken rezervasyon formunu doldurmak ve aracınızı istediğiniz noktadan teslim almak.

Yazar: kalemucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir