Kızlık Zarı Ameliyatı ve Günlük Yaşam

Gaziantep kızlık zarı dikimi ameliyatı faklı yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Bizim gerçekleştirdiğimiz kızlık zarı dikimi ameliyatı geçici ve kalıcı yöntem olarak iki ayrı bölümde yer alsa da birde normal cerrahi yöntemle ve lazerli ameliyat yöntemleri uygulanmaktadır. Kızlık zarı dikimi fiyatları bu aşamada farklılık gösterse de her ikisi de aynı sonuçları elde görülmek istenen vajinadan gelen kan olması açısından bu olayda her iki ameliyat yöntemi ile ortay çıkmaktadır. Bu noktada belirtmek istediğimiz asıl nokta kızlık zarının damarlı yapısının fazla olmamasıdır . Bu neden le titizlikle yapılması gereken bir işlem olmaktadır.

Gaziantep kızlık zarı dikimi çalışmalarımızı ekip olarak yürütürken her iki yöntemde uygulayarak hastalarımızın sorunlarını ortadan kaldırmaktayız. her iki ameliyat yönteminde de muayene haneye gelen hastalarımız 30 dakikalık bir işlemden sonra biten kızlık zarı dikimi işlemi sonrasında normal yaşamlarına devam edebilmektedirler. Hatta evliliklerin bir veya iki gün içinde olan kızlık zarı dikimi ihtiyacı duyan hastalarımız. Ameliyat sonrası ilişki yaşamalarının ardından sadece cerrahi müdahaleden kalan dikiş izlerinin verdiği sızı haricinde başka bir yırtılma veya hasar oluşmayacağından gayet sağlıklı bir şekilde evliliklerine ilişkilerine ve yaşamlarına kaldıkları noktadan devam edebilirler.

Gaziantep Kızlık Zarı Dikimi

Gaziantep kızlık zarı dikimi esnasında çoğu kez karşılaştığımız sorulardan olan cinsel yaşamımda aksaklık ortaya çıkar mı ? Sorusuna en net yanıtımız hayır olmaktadır. Çünkü bölgesel anestezi uygulanarak basit bir şekilde yapılan ameliyat sonuçları bakımından bakıldığında fazla bir cerrahi yöntem gerektirmediğinden sürekli acı veya sızı hissine sebep olmamaktadır. Bunun sonucunda da ilişkilerde ve normal yaşamı etkileyen sonuçlarla karşılaşmak gibi bir sorun ortaya çıkmamaktadır. Yine de hastalarımız bilgilendirmek amacı ile söylemek gerekirse kızlık zarı dikimi yaptıranlar ilk ilişkilerinden sonra çok az miktarda vajina içinde sızı hissedebileceklerdir. Buda ameliyat sırasında uygulana dikiş izlerinden ortaya çıkan sızılar olmaktadır.

Yazar: kalemucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir